The Trip to the End of the World

(10-20.11.2005)

 

Стіл Гора.  

Table Mountain.

Одне з визначних і найкрасивіших місць Кейптауна - це гірський масив, який відокремлює місто від материка. Своєю формою одна з гір нагадує стіл і називається Стіл-Гора. За весь час нашого перебування в Кейптауні Стіл-Гора була затягнута густим туманом і ми постійно відкладали наше знайомство з цією знаменитістю на пізніше. Місцеві жителі романтично називають цей процес одяганням гори-стола. Прийшов останній день, а гора все ще розчісує хмари. Недивлячись на те, що у підніжжя гори нас попередили «ноу в’ю», ми купили квиток на фунікулер і почали підніматися на вершину гори та в епіцентр густої хмари.

З однієї сторони ми насолоджувались виглядом Кейптауна з висоти пташиного польоту, з другої сторони ми невпинно наближались до хмари щоб зануритись в невідомість.

Ось вона вершина гори. Густий туман придає таємничості. Легенький вітерець оживляє клуби туману, придає їм форму духів і позаземних створінь, які виникають і розчиняються в повітрі. І, коли налякавшись цією міфічною картиною відхилитись трохи в сторону, натикаєшся на рукотворні перила, які відмежовують тебе від стрімкого обриву, дно якого затягує дим-туман. Що це? Це пекло, чи місце, де живуть привиди…
Нажаль, фотографій привидів показати не можу, вони фотографуватися не хотіли і зникали, як тільки я на них наводив камеру.

Ось вони три гори навколо Кейптауна з міфічним Летючим Голландцем на вершині Стіл-Гори.

І ніби, як для нас, гора раптово почала скидати свою одежу і милувати нас чаруючими видами міста, океану, гірською красотою і пасмами хмар внизу.

Кейптаун під хмарами.

З особливим ентузіазмом Юра досліджував Стіл-Гору та все те, що з неї можна побачити.

Світлана єдналася з природою в позі лотоса.

Жителі вершини гори – Dassi. Мають шкідливу звичку – апетитно поїдають окурки, не відмовляються і від цигарок.

Наситившись природою, видами і міфічними картинами привидів ми направились на Вотерфронт, де мали можливість намилуватися виглядом Стіл-Гори на віддалі і набратися сил перед наступною подорожжю.

Наступна подорож...

Home