The Trip to the End of the World

(10-20.11.2005)

 

Подорож на кінець світу.  

Два Океани. Two oceans.

Наступним етапом нашої подорожі було знайомство з природою індійського та атлантичного океанів. Більшість представників цих океанів були зібрані в океанарії «Two Oceans».

Для мене це було не вперше, тому я і не очікував побачити щось дуже нове. Але моє очікування виявилося помилковим – нового було багато, хоча УшакаЛенд в Дурбані (з яким я порівнював) і трохи більший, і екзотичніший, і сучасніший.

Для моєї сім’ї це було перше знайомство з двома океанами і вони насолоджувались по повній. А Юрчик від радості аж підскакував, перебігаючи від одного акваріума до іншого.

 

Вогняна риба-диявол чи може диявольська риба-вогонь. Уколи цими прекрасними шипами дуже болючі, хоча і не смертельні для людини. Токсин спричинює болючі рани.

 

А ось якщо взяти цей цікавий камінь в руку, то він вкусить. І отрута може виявитися смертельною для людини. Це поважна риба-камінь.

 

Ця рибка знайома для всіх дітей. Вони навіть довго не заримувалися біля акваріума. Всі діти без винятку казали: «О, це Німо (Nemo)!» і без особливої цікавості проходили далі. Так клоун-рибка отримала друге імя.

 

Мали прекрасну можливість досхочу погратися з крабами і пощупати рослинний світ двох океанів.

 

Далі восьминоги, раки, скати, акули і різноманітні риби

 

Годування риб. Юрчик на передньому плані.

 

Люблю я хижаків.

 

Головний і найнебезпечніший хижак на Землі. (читайте табличку вверху, як не вірите)

 

Налякані хижацьким відображенням під табличкою ми продовжили  нашу подорож.

Home