Birthday

14.08.2004

От і змусила мене лиха доля святкувати свої 30 років в далекій екзотичній країні. А як подивитися з другої сторони, то це і треба круглі дати святкувати незвичайно і в незвичайних місцях.

Заодно, під час святкування, я познайомився з найпопулярнішою сторінкою відпочинку південноафриканців – брай (braai). Це коли товсті куски мяса 3-4см жаряться на решітці на жару. Брайний день - пятниця, по всьому місту чути запах жареного мяса. Ввечері по місту з усіх куточків поширюються такі аромати, що й тяжко описати, тільки слюна виділяється і стаєш трохи очманілим.

Моя ідея була зібрати україно-російську бригаду разом і поспілкуватися. Все так і вийшло.

Я закупив, крім мяса і фруктів, 5кг вугілля та два мішка дров (так дрова тут культурно продаються майже у кожному магазині). І ми на машині ВД поїхали в державний парк за місто, де всі їздять дивитися звірів. На другому кінці парку є спеціальне місце для браю. Близько 10 місць - дві бетонні лавочки і столик, місце для вогню, смітник. Ще є крани з водою і туалети з туалетним папером і милом. Отак відпочивають буржуї. По дорозі до місця призначення бачили 5 жирафів близько 10м від машини. Жаль не було часу на фотографії. А може і вдалося б і погладити.

Біля нас бури теж святкували День Народження.

Почали гульбу о 15й годині і продовжували до 18ї, коли почало темніти (в цю пору року тут «люта» зима з тріскучами морозами) . На столі був салат з крабових паличок, багато свіжих фруктів і овочів, брай, спеціальні для браю жарені сосиски, віскі, мампур(місцева горілка), червоне вино, пиво, кока-кола.

По дорозі додому нас проважали страуси, жирафи, шаблерогі кози, зебри і навіть носоріг.

Заїхали до нас на каву-чай, для продовження гуляння-спілкування. І тут же відкрили плавальний сезон в нашому басейні.

Так я і відмітив своє 30річчя у екзотичній країні серед жираф, носорогів, зебр та інших диких звірів завершивши святкування купанням у басейні в дворі свого дому.

 Наступна пригода.....

Home